GRUPA DOCELOWA MARKI KENZA


LUDZIE MIESZKAJĄCY W NOWOCZESNYM ŚWIECIE Z NUTĄ TRADYCJI

Brak czasu

Nasze produkty są łatwe i szybkie w użyciu, wszechstronne o wielu zastosowaniach, Inspirują do kombinacji pomysłów, jak zastosować jeden produkt do wielu dań.

Doznania

Chęć zasmakowania wyjątkowych potraw i odkrycia oryginalnego smaku. Dania przygotowane z użyciem naszych produktów są aromatyczne i apetyczne.

Koniec ery fast-food

Zdrowa i naturalna żywność to podstawa! Nasze produkty zawierają składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Wyjątkowy smak

Nasze naturalne produkty smakują i inspirują. Są zaproszeniem do poszukiwania nowych doznań smakowych, ponieważ wzbogacają receptury i wnoszą iskrę kreatywności do kuchni.

Naturalna żywność

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, oferujemy szeroką gamę naturalnych produktów wytwarzanych z najwyższej jakości składników.

Racjonalizacja wydatków

Nieustannie przyświeca nam jeden cel: zaspokajanie potrzeb klientów w oparciu o nasze podstawowe wartości. Gwarantujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości produktów i usług.

 

 

 

 

O NAS


NASZYM GŁÓWNYM CELEM JEST HURTOWNIA W POLSCE I NA CAŁYM ŚWIECIE.

Jakość jest jednym z naszych głównych priorytetów. Dbamy nie tylko o jakość produktów, które zawsze spełniają uzgodnione parametry, lecz też o jakość i terminowość dostaw. Wierzymy, że tylko poprzez monitorowanie wszystkich etapów łańcucha sprzedaży osiągniemy nasz cel jakim jest zadowolenie klienta.

WARTOŚCI, KTÓRE NAS OKREŚLAJĄ

Wyznawane przez nas wartości rodzinne, dbałość o potrzeby klienta, nieustępliwe przywiązanie do jakości, transparentność i etyczne postępowanie stały się nieodłączną częścią naszej kultury organizacyjnej i podstawą naszego działania. Zostaliśmy docenieni na poziomie globalnym za nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, ochronę środowiska i interesów jednostki. Wyróżnia nas promowanie nowych produktów spożywczych o wysokich walorach żywieniowych i zdrowotnych. Nasza aktywność przynosi nam korzyści w postaci nieustannego wzrostu i sukcesów.

 

 

 

 

PRODUKTY


SMAK JEST Z NATURY

  • PESTO ALLA GENOVESE

  • FARFALLE

  • PENNE RIGATE

  • SUGO ALLE OLIVE

  • PATE DI OLIVE NERE

  • OLEJ SŁONECZNIKOWY

  • PESTO ROSSO

  • FUSILLI

  • SPAGHETTI

Inspiracje


JAKOŚĆ ŻYWNOŚCI Z NATURY

Nasze produkty inspirowane są tradycją

Nie naśladujemy, lecz czerpiemy z bogatej tradycji kulinarnej i odkrywamy na nowo bogactwo kuchni regionalnej. Tradycyjne wzorce przedstawiamy w bardziej nowoczesnej formie.

Produkujemy wyłącznie ze składników najwyższej jakości

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych, wysokiej jakości produktów. Nie ma tu miejsca na przypadek.

 

Radycyjne wartości w nowoczesnym świecie

Łączymy tradycję z innowacyjnością. Współpracujący z nami specjaliści mają zasoby i infrastrukturę, aby spełnić nasze założenia i obietnice, od koncepcji po komercjalizację.

 

 

 

 

KONTAKT


MOŻESZ SKONTAKTOWAĆ SIĘ NA JAKIEŚ PYTANIA

 

 

INFORMACJE KONTAKTOWE

 

GoldBrands


kontakt@kenza.com.pl


+48 22 299 77 27


ul.Słoneczna 44 Warszawa 00 - 789

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ